ارسال تمام تجربیات پناهندگی و خاطرات پناهندگان در راه رسیدن به اروپا


Admin Logo
themebox Logo

تحولی بزرگ در عرصه تولید ورمی کمپوست و پرورش کرم خاکی   

        

توجه     توجه      توجه

با توجه به ایجاد تحولی عظیم در عرصه تولید ورمی کمپوست و پرورش کرم خاکی اعلام میشود که به هیچ عنوان از هیچ نمونه کود دامی و همچنین کود سپراتور شده استفاده نکنید.


با توجه به افزایش چشم گیر تولید کنندگان کود ورمی کمپوست و پرورش دهندگان کرم خاکی  بر آن شدیم تا مطالبی در مورد تحولی عظیم در صنعت ورمی کمپوست برای همکاران گرامی و علاقمندان به این صنعت را گرد هم آوریم تا از این به بعد با چشمی باز و همچنین تخصصی به این صنعت نگاه کنند.ابتدا سوالاتی که بیشتر مشتریانی که با اینجانب تماس مگیرند و میپرسند :


1-      (ا) آیا این کار صرفه اقتصادی دارد؟

2-      (س) ریسک این کار در چه حد میباشد؟

3-      (ح) چه کسی کود تولید شده  را خریداری میکند؟

4-      (ا) چه کسی کرم پرورش یافته را خریداری میکند؟

5-      (ق) ابعاد فضایی که میخواهیم شروع به کار کنیم چقدر باشد؟

6-      (ر) و........

اینها همه سوالاتی هستند که تمام علاقه مندان به این صنعت از اینجانب میپرسند ولی غافل از اینکه سوالات مهم بسیار زیاد دیگری وجود دارد که اصلا به آن فکر نمی کنند .


و اینک سوالاتی که کمتر کسی از اینجانب پرسیده :


1-      (ش) کودی که در این یکی دو سال اخیر تولید شده آیا توانسته نظر مصرف کنندگان را جلب کند؟

2-      (ی) آیا کرمی که در کود دامی پرورش پیدا میکند و در اکثر فارمها (99%) اینگونه است کرمی است که بتوان از آن برای صادرات، تولید مکمل های غذایی ویا بسیاری از محصولات دیگر استفاده کرد؟

3-      (د) به چه روشی میتوان کارتولید ورمی کمپوست و پرورش کرم خاکی را شروع کرد که دغدغه فروش وجود نداشته باشد؟

4-      (ی) و........هدف اینجانب از مطرح کردن این سوالات که 100% در ذهن شما هم وجود داشته این بوده در ایران به دلیل استفاده از کود دامی و نگهداری غیر تخصصی و نادرست ، این صنعت به سمتی کشیده شده که در زیر عنوان می شود :ورمی کمپوست به چه سمتی رفته است؟


1-      تولید کنندگان، محصولات خود را چه کود ورمی کمپوست و چه کرم خاکی نمیتوانند  به فروش برسانند.

2-      تولید کود ورمی کمپوست به زبان ساده به شکل دیمی در آمده ( یعنی کود دامی رو بریز، کرم رو بهش تزریق کن ، چند وقت یه بار آب بده ، والسلام ) و هیچ تخصصی در تولید وجود ندارد.

3-      تعداد زیادی از افراد به دلیل پایین بودن اطلاعات در زمینه تولید ورمی کمپوست و پرورش کرم خاکی اسیر افراد سود جو شدند و کل سرمایه خود را از دست دادند.

4-      بسیاری از تولید کنندگان به دلیل پیدا نکردن مشتری حاضرند محصول خود را زیر قیمت به فروش برسانند که در این صورت هزینه ای که برای تولید ورمی کمپوست و پرورش کرم خاکی پرداخت کردند بیشتر از فروش شده و متضرر میشوند.

      5-   کرم خاکی قیمت مشخصی نداشته  و هنوز اکثرا نمیدانند که کرم را باید به صورت خالص ، نخی یا با بستر خریداری کنند.

       6-   کود خوب درایران آنالیز مشخصی نداشته و به صورت تخصصی برای کود ورمی کمپوست کاری انجام نشده و افرادی هم که از کود خود آنالیز گرفته اند ازدوره های قبل میباشد و با کودی که در دوره جدید تولید میکنند فرق بسیار دارد.

         7-  و........


باتوجه به مسیر حرکت صنعت ورمی کمپوست به ناکجا آباد گروه تولیدی ورمی کمپوست آسان با بهره گیری از تخصص کارشناسان خود  تصمیم گرفته تا دست به تحولی عظیم بزند.اما فعالیت گروه تولیدی ورمی کمپوست آسان در این زمینه چیست ؟گروه تولیدی ورمی کمپوست آسان با همکاری گروه تولیدی رباط ورمی و چند شرکت دیگر تحولی جدید در این صنعت به وجود آورده که تمام همکاران و علاقمندان از این پس به جای استفاده از کود دامی که موجب ایجاد فلزات سخت در بدن کرم میشود و کرم به صورت ناسالم رشد میکند از یک سری کودهای کاملا  گیاهی  استفاده می کند  که کرم را علاوه بر اینکه گوشتی پرورش میدهد اثر فلزات سنگین نیز در بدن کرم بسیار زیاد کاهش می یابد.ویژگیهای اینکار :1-  تولید کننده بدون ریسک و بدون ترس از فروش محصول خود دست به پرورش کرم خاکی و تولید ورمی کمپوست میزند. برای توضیحات بیشتر کلیک کنید

2-  کرم خاکی به همراه کود گیاهی و مکمل غذایی به تولید کننده فروخته شده و بعد از پایان دوره هم کود و هم کرم خاکی از تولید کننده خریداری میشود.

3-  با توجه به آنالیز بسیار مطلوب کود گیاهی ،حدود 98% کود ورمی کمپوستی که ازاین کود حاصل مییشود با کیفیت بسیار بالایی میباشد.که برای بازارهای خارج از ایران نیز مطلوب است.

4-  کرمی که در این بستر گیاهی رشد میکند به دلیل اینکه فاقد عناصر و فلزات سخت می باشد برای صادرات بسیار مطلوب می باشند و همچنین به عنوان مکمل غذایی برای دام و طیور و آبزیان در داخل میتوان از آن استفاده کرد.

 

در صورت نیاز با ما تماس بگیرید :               09357720792     رشیدی 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic